top of page
131928879_10224542768099617_178962419663

קצת עליי

שמי טליה, אוהבת, חיה ונושמת עיצוב.

עיצוב עבורי זה שפה, תרבות, דרך, סגנון חיים. אני אוהבת אנשים ושמחה על האפשרות ללוות אותם בתהליך המרגש של שיפוץ/בניית בית הכולל תכנון והבנה, תרגום והקשבה, יופי, צבע, יצירה והגשמה.

את ילדותי עברתי בעומר, משפחה הקמתי בשכונת רמת חן בר"ג (מבחינתי זה כמו לגור בעומר עם יתרונות של עיר :-)) וכיום אני חיה ועובדת בתל אביב.

כבר בהיותי קטנה ספגתי מבית את החוש לאסתטיקה ואת המודעות לסטיילינג, עיצוב ולאקלקטיות כי ככה זה כשאתה גדל בין מזרח למערב. מצד אחד סבא וסבתא מרוקאים אשר עלו היישר למעברה בחצרים ומשם עברו לביתם הקט בב"ש אשר היה מרוהט בסגנון קלאסי בו סלון ליום חולין וסלון מהודר לאירוח מאחורי דלתות זכוכית שיזף כבדות, בית ממנו עלו ריחות של תבשילים, ערכו קידוש בערב שבת, אכלו 'סחינה' ושתו עראק ומצד שני סבתא ליטאית אשר בגיל 3 עלתה לארץ, בגיל 21 הכירה את סבא - חייל סקוטי אשר שרת כאן בצבא הבריטי ויחדיו היגרו לכפר הולדתו, עם השנים חזרו ארצה והשתקעו בערד בבית צנוע וכפרי אל מול הוואדי בו כוננית עץ אלון קטנה עם אוסף ירחוני הנשיונל גאוגרפיק של סבא, עץ חג המולד קטן עם נורות מהבהבות בסוף השנה האזרחית, טרנזיסטור על השיש במטבח ממנו בקעו שירי שנות ה- 50-60 שסבתא כה אהבה, הטיולים עם פפא ג'וני והכלבים בטבע הסמוך, ריח ה'סקונז' אשר זה עתה יצאו מהתנור, ה- Scrambled Eggs על טוסט חלה לארוחת הבוקר בשבת, ה'סטיו' לצהריים ואיך לא... הויסקי כמובן :-)

המראות, הריחות, הטעמים והחוויות מזה ומזה, כל אלה הפכו לזכרונות נעימים אשר השתרשו בי ומהווים עבורי מקור להשראה וליצירה.

לפני כ-22 שנה, לאחר הולדתו של רועי בכורי ו-3 שנים לסיום לימודי האופטומטריה, החלטתי ללכת אחרי הלב ולשנות כיוון. היה ברור שזה יהיה לטובת תחום המשלב בתוכו יצירה, נוגע באסתטיקה, כרוך בעבודה עם אנשים, מאתגר, דינמי ומעורר סקרנות, חדשנות ולמידה באופן תמידי. עם ילד קטן, תוך כדי הריון ולידתה של נטע, סיימתי את לימודי העיצוב ואדריכלות פנים (ככה קראו למסלול הזה בזמנו) כשהתמחותי העיקרית היא תכנון מחדש ועיצוב של דירות ובתים 'יד שניה' וכאלה חדשים שנרכשו 'על הנייר' ו/או טרום בניה.

מרגש אותי, כל פעם מחדש, להיות חלק בתהליך בו דירה/בית משנים את פניהם ללא היכר בזכות היכולת לראות את הנולד, להקשיב, לתכנן, ליצור הרמוניה ולנצח על הכל.

אשמח ללוות אתכם בתהליך ולהציע את שרותי הכוללים:

מקצועיות- יכולת הבנה ותרגום הצרכים, נסיון רב, הכרות וקשרים עם ספקים ובעלי מקצוע מומלצים.

יחסי אנוש- מקשיבה לחלומות ובונה פתרונות.

מסירות- ללקוח, להרמוניה ולפרקטיקה.

יצירתיות- אסתטיקה שימושית בתקציב נתון.

אדריכלות אישית- מאמינה כי כל אחד הוא ייחודי ולכן כל בית הוא שונה בהתאם לצרכים, להעדפות ולאורח חיים. אקלקטיות כסגנון חיים.

תהליך העבודה

עריכת פרוגרמה - ברור הצרכים, הדרישות, מה זה בית עבורכם ומהו התקציב אשר עומד לרשותכם

תכנון ועיצוב פנים - גיבוש קונספט עיצובי ועריכת סקיצות ואופציות לתכנית עקרונית כולל העמדת ריהוט

תכניות עבודה - הגשת תכניות עבודה הכוללות תכנית הריסה ובניה, מיקום נק' חשמל ותאורה, מיקום נק' אינסטלציה, מיזוג אוויר והנמכות תיקרה, פרישות לריצוף וחיפויים, פרטים ומפרטים, תכנית נגרות מטבח וריהוט קבוע, כולל טבלה עם פרוט העבודה לצורך מכרז קבלנים לביצוע

בחירת חומרי גמר - בחירת חומרים במקביל להפקת תכניות העבודה: חיפויי קירות חדרי רחצה ומטבח, ריצוף, אלומיניום, דלתות, סניטציה ומשטחי עבודה

ליווי במהלך הפרוייקט- כולל ביקור בשטח על פי השלבים לצורך הנחיית המבצעים

הום-סטיילינג - יעוץ, ליווי בבחירת גופי תאורה, פרטי ריהוט ודקורציה

שירותי המשרד

תכנון ועיצוב פנים של בתים פרטיים בשילוב עם אדריכל

תכנון ועיצוב פנים כולל חלוקה מחדש  לדירות יד שניה

תכנית שינויים ועיצוב פנים לדירות חדשות אשר נרכשו 'על הנייר', כולל ליווי מול מחלקת שינויי דיירים המייצגת

את הקבלן המבצע

הום סטיילינג לדירות ובתים

יעוץ לפני רכישת נכס

יעוץ וחוו"ד תכנונית על תכניות טרום בניה

bottom of page